Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që i qëllon brenda

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën “Mbretëresha Teutë”.

Ai është shokuar nga ajo që ka parë në ushqimin e tij.

Shqetësimin e tij e ka adresuar në “Jepi zë” ku ka dërguar edhe video.

Nga pamjet shihet një insekt duke ecur nëpër ushqim.

Ndryshe Instituti i Shëndetit Publik para pak ditësh ka bërë apel që qytetarët të kenë kujdes të shtuar në ushqim tani që temperaturat po ngriten.

VIDEO më poshtë:

FullSizeRender

Të fundit

Lajme të tjera