Kjo rrugë është në qendër të Mitrovicës, por duket si në qendër të Bangladeshit

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Rruga “Ali Zeneli” është ndër rrugët më të populluara në qytet, por të gjithë ata kalojnë përmes kësaj katrahure.

Një qytetar ka publikuar një shqetësim lidhur me këtë rrugë, duke akuzuar kompanitë ndërtuese por edhe Komunën.

Siç dihet, kjo rrugë është planifikuar të rregullohet që prej kohësh, por është bllokuar sepse së pari duhet rrënuar disa objekte.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera