Policia tregon nëse ka të lënduar nga djegia e banesës në Tunel të Parë

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një banesë ka marrë flakë para pak minutash në fshatin Tunel i Parë, që gjendet në rrugën Mitrovicë-Shalë e Bajgorës.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për “Jepi zë”, duke sqaruar se nuk ka të lënduar sepse me kohë ishin larguar njerëzit që ishin brenda.

Zyrtarë të policisë nga vendi i ngjarjes i kanë thënë se zjarri është lokalizuar dhe është gati për t’u fikur.

Ndërkohë, për shkaqet që sollën deri tek zjarri akoma nuk dihet. Zjarrfikësit dhe Policia po vazhdojnë të qëndrojnë në vendin e ngjarjes.

LAJMI I FUNDIT: Digjet një banesë në Tunel të Parë, nuk dihet nëse ka njerëz brenda

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera