LAJMI I FUNDIT: Digjet një banesë në Tunel të Parë, nuk dihet nëse ka njerëz brenda

Publikuar më:

Një banesë ka marrë flakë para pak minutash në fshatin Tunel i Parë.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes i kanë dërguar pamje “jepi zë”, mirëpo ata nuk kanë mundur të evidentojnë nëse ka njerëz brenda.

Rasti ka ndodhr para rreth 7 minutash, dhe Policia e zjarrfikësit akoma nuk janë në vendin e ngjares.

“Jepi zë” do t’ju mbajë të informuar për rastin.

JU REKOMANDOJMË