E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Dy policë kosovarë dyshohet të jenë plagosur sonte në Skënderaj.

“Jepi zë” mëson se, sipas dëshmitarëve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:15 të mbrëmjes së sotme.

Gazeta mëson se njëri zyrtar është goditur në kokë, ndërsa tjetri në trup.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia e Kosovës si dhe ekipet e Emergjencës.

Deri tani nuk dihen detajet si erdhi deri te rasti tragjik.

Të fundit

Lajme të tjera