Vdes edhe një grua nga Mitrovica, ishte në gjendje të rëndë në QKUK

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një grua nga Mitrovica që po trajtohej në Klinikën infektive në QKUK, ka vdekur sot.


“Jepi zë” ka mësuar se ajo ishte e lindur në vitin 1952, dhe ka iniciale Xh.A.

Sipas burimeve, gruaja në fjalë jetonte në qendër të Mitrovicës.

Kjo vdekje çon në 13 numrin e të vdekurve në Mitrovicë që nga nisja e pandemisë.

Ndryshe, dje vdiq një burrë nga Stan Tërgu e që po trajtohej në Spitalin e Vushtrrisë. Dy të tjerë vdiqën para dy ditësh.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera