Tifozët e Kosovës, “Dardanët” nisen drejt Greqisë, duan fitoren e Kosovës në ndeshjen e sotme

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Tifogrupi i Përfaqësueses së Kosovës, “Dardanët” janë nisur sot në mëngjes për në Greqi.

“Dardanët” do të jenë prezent sot në stadiumi Panthessaliko në Volos të Greqisë, shkruan Jepi zë.

Sot Kosova e luan ndeshjen e dytë kundër grekëve në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kujtojmë që në ndeshjen e parë Kombëtarja e Kosovës ishte mposhtuar nga përfaqësuesja greke në Prishtinë, ndërsa në ndeshjen e sotme Kosova do të ketë disa mungesa të futbollistëve në formacionin e parë.

Grekët janë në pozitën e parë me nëntë pikë, kurse “Dardanët” në pozitën e dytë me gjashtë pikë, shkruan Jepi zë

Tifogrupi i “Dardanëve” përmes publikimit të një fotoje ka bërë të ditur se grupi është nisur drejt shtetit grek.

Postimi i plotë:

Forca Kosovë, për ne fito🇽🇰💙.

DUAM FITORE!!!

Të fundit

Lajme të tjera