Si në filma: Momenti kur arrestohet një person në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë

Publikuar më:

Policia e trafikut rrugor ka arrestuar një person sot gjatë ditës në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

Mediat kanë publikuar edhe pamjet nga momenti i arrestimit.

Nga pamjet shihet se të dyshuarit i janë vendosur prangat dhe është mbështetur për makinë.

Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e arrestimit.

Për VIDEO klikoni KËTU

JU REKOMANDOJMË