Muharremaj: Kur Ballkani shënoi gol, Ramiz Lladrovci sa nuk më gjuajti poshtë nga emocionet

Zëri qytetar

E turpshme: E-kisoka në Kçiq dëmtohet nga keqbërësit, shkaktohet dëm në vlerë të 3...

Drejtori i Administratës, Gëzim Stavileci ka njoftuar se E-kioska e vendosur në fshatin Kçiq të Mitrovicës është jashtë funksionit. Sipas...

E rrezikshme: Pusetat në Mitrovicë janë të hapura, dikush po i vjedh për t’i...

Banorët e lagjes Bair në Mitrovicë janë ankuar për gjendjen e rrugëve ku pusetat kanë mbetur të hapura. Një lexues...

40 familjet skamnore që u vendosen në Frashër që dy muaj pa rrymë, kërkojnë...

40 familje nga Mitrovica u bënë me shtëpi në fund të muajit gusht të këtij viti. Kjo u arrit falë...

Skandaloze: U renovua para rreth 1 muaji, por çahet sërish rruga në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Për mbi një vit, rruga magjistrale në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica kishte devijim, pas një rrëshqitje të madhe...

Ankohet punëtori i Trepçës: Sot më shërbyen narezak që i kishte dalë afati para...

Minatorët e Trepçës shërbehen në një kuzhinë të brendshme, për të cilën në përgjithësi janë të kënaqur me cilësi. Mirëpo...

Ballkani ka shkruar historinë e futbollit kosovar mbrëmë. Klubi kampion i Kosovës është kualifikuar në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Shkupit është zhvilluar dje në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë.

Kjo ndeshje u përcjell nga krerë të shtetit e politikanë kosovarë.

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj në një lidhje direkte në emisionin ‘Frontal’ në T7 tha se patën emocione gjatë shikimit të ndeshjes. Madje ai tregon se kur është shënuar goli i Ballkanit, kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ishte shumë i emocionuar.

“Momentin e parë kur e kanë dhënë goll, Ramiz Lladrovcin e kam pas prapa, dhe ma ka ngjit thash po më gjuan poshtë najqysh, edhe ai pat emocione. Futbollistët i takuam pas ndeshjes, pastaj e kemi vazhdu festën në Suharekë”, tha Muharremaj.

Të fundit

Mashtrimi i 20-vjeçares që u prezantua si mjeke në Mitrovicë

Një 20 vjeçare nga Mitrovica dyshohet të ketë mashtruar gjithë personelin shëndetësorë duke zhvilluar praktikën si mjeke në QMF të Mitrovicës.Nga Drejtoria e Qendrës...

Lajme të tjera