Motoristi mitrovicas shtyp dy femra në rrugën afër xhamisë

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në orën 19:09 është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar motoçikletën, në vendkalim të këmbësorëve ka goditur dy këmbësore.


Sipas policisë, i dyshuari dhe dy viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Rr. Shemsi Ahmeti, Mitrovice Jugu, 03.03.2021-19:09. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar Motoçikletën, ne vendkalim te këmbësorëve ka goditur dy viktimat femra kosovare. Si pasoj e aksidentit i dyshuari dhe dy viktimat pësojnë lëndime trupore dhe te njëjtit dërgohen për tretman mjekësor ku pas tretmanit mjekësor i dyshuari dhe një viktime lirohen ndërsa viktima tjetër ndalet për tretman te mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera