Momenti kur Eriksen pëson sulm në zemër dhe bie pa ndjenja në fushë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Kapiteni i Danimarkës, Christian Eriksen dyshohet se ka pësuar sulm në zemër gjatë ndeshjes kundër kombëtarës së Finlandës.

Ndeshja mes dy kombëtareve skandinave ka sjell momente ankthi për gjithë futbollistët e pranishëm, por edhe tifozët e futbollit.

Kjo pasi kapiteni i Danimarkës, Eriksen është rrëzuar në tokë pa ndjenja.

Gjyqtari i ndeshjes, por edhe lojtarët kanë kërkuar intervenim të shpejtë të ekipeve mjekësore.

Megjithatë, ylli i Interit vazhdon të mbetet i shtrirë dhe duke marrë ndihmën e mjekëve.

Dyshimet e para janë se Eriksen ka pësuar sulm në zemër.

 

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera