Mitrovicasi nga Vaganica kërcënon nënën me armë

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Mitrovicasi nga lagjeja Vaganica ka kanosur me armë zjarri nënën e tij.

Ajo ka raportuar rastin në Polici, me ç’rast i njejti është arrestuar dhe i është sekuestruar pistoleta.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

Fsh. Vaganicë, Mitrovicë, 16.11.2021 – 18:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale, është kanosur nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe i është sekuestruar një pistoletë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera