Gruaja kosovare raporton në Polici: Një burrë më dhunoi para 1 viti

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një grua nga Gjakova ka raportuar në polici se gjatë muajit gusht të vitit 2020 është dhunuar nga një mashkull.

Sipas raportit 24 orësh ai tashmë gjendet në vuajtje të dënimit për vepra të tjera penale.

Kurse viktima është dërguar për ekzaminim mjeko-ligjor në IML Prishtinë.

“Më 10.09.2021 viktima femër kosovare ka raportuar se gjatë muajit gusht 2020, është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar i cili tani gjendet në vuajtje dënimi për vepra tjera penale. Viktima është dërguar në ekzaminim mjeko-ligjor në IML Prishtinë”, njofton policia.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera