Gruaja kosovare raporton në Polici: Më ka humbur burri

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një burrë është raportuar i humbur në Pejë.

Sipas njoftimit, rastin në Polici e ka raportuar bashkëshortja e tij, duke shtuar se është ai është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e tij.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se bashkëshorti i sajë kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e tij. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thekson raporti.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera