E ndalin veturën dhe dalin t’i qërojnë hesapet në mes të rrugës, 2 persona boksohen në hyrje të Mitrovicës

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në hyrje të Mitrovicës, saktësisht në Shupkovc rreth orës 13:30, ku dy persona janë përleshur me boksa.


Nga pamjet që ka siguruar “Jepi zë”, personat kanë qenë në një veturë por e kanë ndalur dhe kanë filluar të rrahen.

Motivet nuk dihen, mirëpo Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është marrur me rastin.

Sipas informacioneve që janë marrë nga Policia dhe dëshmitarët, personat që janë përfshirë në rrahje i takojnë komunitetit rom./Jepize.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera