E dhimbshme: Vdes Donart Ahmeti, vogëlushi që e ndihmojë e gjithë Kosova

Publikuar më:

Ka vdekur vogëlushi nga Shupkovci, Donart Ahmeti, i cili vuante prej vitesh nga një sëmundje.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Facebook-ut babai i tij, Fidan Ahmeti.

“Miq e dashamirë ju njoftojmë se sotë Donart Ahmeti ka ndërruar jet me datën 28.11.2019. U prehsh në paqe engjulli jonë?”, ka shkruar ai.

Vlen të theksohet se për vogëlushin nga Mitrovica ndihmuan në shërim e gjithë Kosova, përmes donacioneve.

Ngushëllime familjes dhe gjithë Mitrovicës e Kosovës.

JU REKOMANDOJMË