E dhimbshme: Vdes Donart Ahmeti, vogëlushi që e ndihmojë e gjithë Kosova

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Ka vdekur vogëlushi nga Shupkovci, Donart Ahmeti, i cili vuante prej vitesh nga një sëmundje.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Facebook-ut babai i tij, Fidan Ahmeti.

“Miq e dashamirë ju njoftojmë se sotë Donart Ahmeti ka ndërruar jet me datën 28.11.2019. U prehsh në paqe engjulli jonë?”, ka shkruar ai.

Vlen të theksohet se për vogëlushin nga Mitrovica ndihmuan në shërim e gjithë Kosova, përmes donacioneve.

Ngushëllime familjes dhe gjithë Mitrovicës e Kosovës.

- Advertisement -

Të fundit

Jasharaj do ta padis Qeverinë, paralajmëron edhe greva nga mësimdhënësit

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK), pritet të dorëzojë shumë shpejtë dy padi ndaj Ministrisë së Financave dhe asaj të Arsimit. Kryetari...

Lajme të tjera