Drejtoresha Erseka Hasanaj me shtëpi 400 mijë euro e veturë 13500

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Drejtoresha e Shëndetësisë Erseka Hasanaj Barani, ka deklaruar mjaft gjëra të vlefshme në pronësi, si shtëpi e veturë.


Sipas deklarimit të bërë në Agjencinë Kundër Korrupsionit, ajo ka shtëpi në vlerë 400 mijë euro.

Po ashtu, Hasanaj-Berani ka deklaruar se vozit një veturë me vlerë 13500 euro, duke mos treguar markën.

Ajo nuk ka deklaruar asnjë para në bankë.

Sipas Hasanaj-Baranit, ajo është në dy kredi, njërën 14 mijë dhe tjetrën 5 mijë euro.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera