Aksident në Vushtrri, një person dërgohet me urgjencë në QKUK

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Vushtrri ku janë përfshirë dy automjete me ngasës meshkuj kosovarë.

Njëri nga personat ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Vushtrri 04.07.2021-16:10. Është raportuar për një aksident trafiku mes dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Lëndime trupore ka pësuar një mashkull kosovar i cili është dërguar në QKUK, për trajtim të nevojshëm mjekësor. Rasti vazhdon të hetohet”, thonë Policia.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera