Aksident i tmerrshëm në Kçiq, ka të lënduar – 5 vetura të Policisë në vendin e ngjarjes

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Kçiq i Madh, ky dyshohet se ka të lënduar.

Sipas dëshmitarëve, dy vetura janë goditur fort dhe që të dyja kanë rënë nën rrugë, shkruan “Jepi zë”.

Dëshmitari i ka thënë “Jepi zë” se, nga fuqia e goditjes, njëra nga veturat përfundoi në ara dhe u dëmtua shumë.

Ata thonë se në vendin e ngjarjes janë parë pesë vetura të Policisë.

Pamje nga aksidenti duke klikuar KËTU

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera