Aksident i rëndë në Skënderaj, ka të lënduar

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Llaushë të Skenderajt, ndërmjet dy veturave.


Aksidenti ka ndodhur në rrugën lokale që lidh fshatin me Skenderaj, ku për pasojë janë shkaktuar dëme të konsiderueshme në vetura.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe Policia e Kosovës e cila po heton shkaqet e aksidentit.

Një dëshmitar okular ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur ky aksident.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera