Vdekje e dyshimtë në Vushtrri, dyshohet që një 49 vjeçar u gjet i varur në litar

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Sot rreth orës 16:00, në qytetin e Vushtrrisë, është raportuar se njëmashkull K/Shqiptar rreth 49 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.


Vdekjen e ka konfirmuar mjeku në vendin e ngjarjes, kurse njësitet përkatëse policore kanë dalë ne vendin e ngjarjes.

Rastin për “Jepi zë” e ka konfirmuar zëdhënësi Avni Zahiti, duke mos dhënë shumë detaje.

“Sot rreth orës 16:00, është raportuar se   viktima mashkull K/Shqiptar rreth 49 vjeçar,  është gjetur pa shenja jete në banesën e tijë. Njësitet përkatëse  policore kane dal ne vendin e ngjarjes.  Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, ka thënë Zahiti.

“Jepi zë”, ndërkohë, ka mësuar se personi është gjetur i varur në banesën e tij.

Sidoqoftë, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera