Tri vetura, iPhone 12 dhe shumë shpërblime ju presin në ‘Emona Center’

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

“Emona Center”, përveç çmimeve më të lira në vend iu ofron mundësinë që të fitoni shumë shpërblime të mëdha.

Kjo lojë shpërblyese fillon prej nesër.

Mund të fitoni 5x iPhone 12, 10x Trotineta elektrik si dhe 3x Vetura DACIA SANDERO!

Njoftimi i plotë i ‘Emona Center’

LOJA E MADHE SHPËRBLYESE PO FILLON NESËR!
Bëhu pjesë e jona dhe fito mijëra shpërblime me voucher, si dhe premitë KRYESORE 5x iPhone 12, 10x Trotineta elektrik si dhe 3x Vetura DACIA SANDERO!

Loja shpërblyese fillon nga data 28.05 dhe mbaron më 05.09.2021

Emona Center – Ne dallojmë nga të tjerët

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera