Raportohet se Ramiz Lladrovci ka sulmuar fizikisht ish-kandidatin e PDK-së për deputet

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Sot rreth mbrëmjës, afërsisht në ora 17:40 kryetari aktual, njëkohësisht edhe kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit nga radhët e PDK-së, Ramiz Lladrovci, ka sulmuar fizikisht ish kandidatin për Deputet të PDK-së në Drenas, Fatmir Dugolli, shkruan VM

Madje përveç sulmit fizik, Ramiz Lladrovci edhe e ka kërcënuar për ta larguar nga vendi punës. I dëmtuari, Fatmir Dugolli është mbështetës i Demokratëve për Drenas.

Rasti ka ndodhur në restaurantin Kristal në Komoran, ku njëkohësisht lokali posedon edhe pamje të video kamerave!

I sulumari që është edhe i kërcenuar, momentalisht është duke jap deklarat në polici, në stacionin e Drenasit.

Prandaj, për ma shumë detaje presim informata edhe nga stacioni policor në Drenas, pasi që janë të informuar ma detajisht.

 

Portali jonë për ma shumë detaje, do të ju mbajë të informuar me kohë!/VM

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera