Qendra Will Daniels largohet nga KB Trepça

Publikuar më:

Lojtari i Trepçës, Will Daniels, si duket ka vendosur që të largohet nga skuadra e basketbollit Trepça.

Këtë e bëri të ditur vet basketbollisti përmes një postimi në Instagram, ku kishte falënderuar lojtarët dhe udhëheqësin e klubit.

Daniels tha se uron që edicionin e radhës Trepça të fitojë kupën e Superligës pasi që e meriton shumë

Kliko KËTU për ta parë postimin

JU REKOMANDOJMË