Portieri i papërsëritshëm që ka pasur qyteti buzë Ibrit

Zëri qytetar

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Toka gati ta “përpijë” asfaltin në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, bllokohet një korsi

Një pjesë e rrugës me katër korsi në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, është bllokuar që prej disa ditësh. Arsye për këtë, është...

1-shi në fushë, 1-shi në qytet, 1-shi kudo.
Portieri nga Mitrovica më i miri në Kosovë, i shpallur edhe zyrtarisht në vitin 2012.

Kampion me skuadrën e tij, fitues i kupës e supërkupës, pjesëmarrës edhe në Ligën e Kampionëve, shkruan Zëri i Mitrovicës

Me pritjet e tij në stilin e Manuel Neuer, gëzoi shpesh zemrat e sportdashësve në Mitrovicë, duke shpëtuar skuadrën e tij nga golat e sigurta e duke kontribuar në fitore të shumta.

Fjala është për Enis Manxhollin, personaliteti që sot gëzon respektin kudo në Mitrovicë, për sjellje, cilësi, kulturë dhe pregaditje të lartë sportive dhe shkollore.

Historia do ta shënoj si portierin e papërsëritshëm që ka pasur qyteti buzë Ibrit.

- Advertisement -

Të fundit

3 të vdekur në Vushtrri, 1 i vdekur në Skënderaj dhe 59 raste pozitive në Mitrovicë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lajme të tjera