Përleshje në mes Torcidës dhe Shqiponjave në Suharekë

Publikuar më:

Në Suharekë po zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës në basketboll në mes të Trepçës dhe Pejës.

Edhe kjo ndeshje nuk ka kaluar pa incidente.

Përveç se pati përleshje në stadium, tifozët vazhduan problemet edhe jashtë, në qytetin e Suharekës.

Kujtojmë që Torcida u largua nga salla me vendim të zyrtarëve të ndeshjes, pasi hodhën sende në parket.

JU REKOMANDOJMË