Një kosovari i grabitet vetura “Audi Q7” në Rrugën e Kombit

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Rikthehen grabitjet e armatosura në Shqipëri, duke kthyer kujtesën në vitet e errëta 1997-1998.

Viktimë e një grabitjeje të armatosur kanë rënë dy qytetarë nga Kosova në Rrugën e Kombit, pikërisht në aksin rrugor Milot-Rrëshen.

Gjashtë persona të armatosur me kallashnikov që udhëtonin me dy vetura, njëra prej të cilave e pajisur me sinjalizues të policisë, ia kanë marrë me forcë automjetin “Audi Q7” shtetasit M. A. 21 vjeç nga Korisha e Prizrenit.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera