Mitrovicë: Djali rrah nënën e bën për spital

Publikuar më:

Një i mitur e ka kërcënuar dhe rrahur nënën e tij gjatë ditës së djeshme në veri të Mitrovicës.


Siç njofton PK, viktima djalin e saj e kishte dërguar të ish bashkëshorti i saj i cili i përket atij pasi janë të divorcuar, shkruan “Jepi zë”.

“Mitrovicë -Veri 12.12.2020 – 20:20. Me 14.12.2020 viktima femër kosovare ka raportuar se djali i sajë i mitur mashkull kosovar e kishte kanosur dhe e kishte sulmuar fizikisht atë. Viktima djalin e saj e kishte dërguar të ish bashkëshorti i saj i cili i përket atij pasi janë të divorcuar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Ndryshe, edhe ditë më parë u regjistrua një rast i dhunës në familje, ku një vajzë theri me thikë të motrën.

JU REKOMANDOJMË