Miss Serbia shkrihet pas policit nga Mitrovica

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Në eventin “Miss Freedom of the World” që u mbajt në Kosovë, ishin përfaqësuese të 21 shteteve nga e gjithë bota, teksa pjesëmarrëse ishte edhe Miss Serbia, Irina Jovanka.

Ajo që ra në sy ishte se Irina nuk hezitoi të bënte simbolin e shqiponjës dhe të provonte të fliste gjuhën shqipe.

Teksa ajo pati fjalë shumë të mira për shqiptarët duke i cilësuar ata si njerëz me vlera të larta.

Ajo së fundmi është paraqitur përkrah një polici të Kosovës ku ka pasë fjalë shumë të mira për të.

“Kaq polic miqësorë! Asnjëherë nuk kam takuar dikë të tillë në Ballkan”, ka shkruar ndër të tjera ajo shoqëruar me një fotografi së bashku.

Kujtojmë që Irina njihet si fanse e muzikës shqipe, madje ajo është parë shpesh herë duke pozuar përkrah këngëtarëve shqiptarë nëpër vende të ndryshme.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera