Mërgimtari nga Zvicra “fle” me veturën e tij BMW

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një mërgimtar nga Kosova në Zurich të Zvicrës, i ka rregulluar veturës së tij një garazh të veçantë brenda shtëpisë, duke ia bërë si ‘sallon’.

Shumë shoferë nga Kosova kanë treguar se janë marakli të vërtetë të veturave, ku i mirëmbajnë ato deri në detajin më të fundit.

I tillë është edhe një mërgimtar, i cili ka vendosu që t’i rregulloj një garazh me kushte të veçanta veturës së tij BMW.

A.D është mërgimtar i cili është anëtarë i grupit ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook, i cili ka publikuar dy fotografi të veturës së tij brenda garazhës.

Në fotografi shihet se garazha është e shtruar me qeramikë, në tavan ka të vendosur llogon e BMW’së dhe një dizajn me drita të veçanta. Përveç tyre aty ka edhe ulëse për njerëz.

Ai në fotografitë e publikuara ka thënë se po fle me veturën e tij BMW.


Vlen të theksohet se pastërtia në këtë garazh është shumë e madhe dhe thjesht duket fantastike.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera