Mëngjesi nis edhe me një aksident trafiku tek Liqeni Akumulues, ka të lënduar

Publikuar më:

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku tek Liqeni Akumulues në Mitrovicë.


Sipas dëshmitarëve, ka edhe të lënduar, pasi autoambulanca ka dalë tek vendi i aksidentit dhe ka marrë njërin nga shoferët, raporton “Jepi zë”.

Poashtu, nuk dihet ende çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalur edhe Policia e Kosovës, e cila po merret me rastin.
Ndryshe, në këtë rrugë edhe mbrëmë ka ndodhur një aksident, ku mbeten të lënduar 4 persona.

JU REKOMANDOJMË