Policët u gjuajtën me armë në veri

Zëri qytetar

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Njësitë Speciale të Kosovës kanë nisur një aksion mëngjesin e sotëm në veri.

Serbët kanë filluar të protestojnë duke hedhur gazlotjsellës.

Jepi zë mëson nga burime brenda Policisë se pjestarët e Policisë së Kosovës janë gjuajtuar edhe me armë.

Në video dëgjohen krisma që dyshohet se janë të armëve më të cilat u gjuajt drejt policëve.

Edhe alarmi i qytetit që njihet si “uzbuna” është lëshuar.

Të fundit

Lajme të tjera