Këtu mund t’i ndiqni LIVE rezultatet e KQZ-së

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka nisur t’i publikojë rezultatet e para të zgjedhjeve të 6 tetorit.


Për të ndjekur rezultatet kohëpaskohe të cilat publikohen live, mund të ndiqni duke klikuar KËTU.

Kujtojmë se “Exit Pollet” me nga 30 % si të para kanë nxjerrë LDK-në dhe Vetëvendosjen, të tretën PDK-në 22.28, koalicioni AAK-PSD 10.58.

Ndërsa Vetëvendosje ka nisur festën, LDK është shprehur më e rezervuar duke thënë se janë të parët por se do të festojnë pasi të shpallen rezultatet.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera