Gjendet një person i vdekur në Mitrovicë, ka plagë nga arma

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Një person është gjetur këtë mëngjes pa shenja jete dhe me plag nga arma e zjarrit.


Rastin është konfirmuar nga Policia e Kosovës, të cilët thonë se trupi është dërguar për obduksion.

Sipas Policisë, trupi është gjetur në rrugë Filip Vishnjic dhe po punohet për ta mësuar identitetin.

“Një kalimtar rasti e ka parë një trup të shtrirë në rrugën Filip Visnjic. Policia me të arritur në vendin e ngjarjes ka kryer operacionet e nevojshme, ndërkaq Mjekësia Ligjore e ka marrë trupin për obduksion. Deri tash nuk dihet për identitetin e personit në fjalë”, kanë thënë nga Policia e Veriut.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera