Gjendet një person i vdekur në Mitrovicë, ka plagë nga arma

Publikuar më:

Një person është gjetur këtë mëngjes pa shenja jete dhe me plag nga arma e zjarrit.


Rastin është konfirmuar nga Policia e Kosovës, të cilët thonë se trupi është dërguar për obduksion.

Sipas Policisë, trupi është gjetur në rrugë Filip Vishnjic dhe po punohet për ta mësuar identitetin.

“Një kalimtar rasti e ka parë një trup të shtrirë në rrugën Filip Visnjic. Policia me të arritur në vendin e ngjarjes ka kryer operacionet e nevojshme, ndërkaq Mjekësia Ligjore e ka marrë trupin për obduksion. Deri tash nuk dihet për identitetin e personit në fjalë”, kanë thënë nga Policia e Veriut.

JU REKOMANDOJMË