E turpshme: Mitrovicasi sulmon me thiķë dhe e rrah për spital gruan e tij

Publikuar më:

Një burrë në Mitrovicë është arrestuar pasi ka sulmuar me thikë dhe për spital bashkëshorten e tij, shkruan Mitrovica SOT

Ankuesja ka thënë se është sulmuar fizikisht e më pas gërvishur me thikë.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje ndërsa rasti cilësohet si lëndim i lehtë trupor

JU REKOMANDOJMË