E rëndë në Mitrovicë: Dyshohet që djali theri me thikë babain dhe axhën

Publikuar më:

Para pak çastesh në qytetin e Mitrovicës ka ndodhur një rrahje në mes të rrugës.


Rrahja ka ndodhur tek rrethrrotullimi i madh në pjesën e këmbësorëve, ndërsa dyshohet se të përfshirë janë disa familjarë, shkruan Jepi Zë.

Gazeta mëson se dyshohet që djali ka therur me thikë babain dhe axhën e tij.

Qytetarët kanë dërguar foto në redaksinë e “Jepi Zë”, ku shihet vendi i incidentit i rrethuar nga shiritat e Policisë.

JU REKOMANDOJMË