E rëndë: Ish-ushtari i UÇK-së u gjet i varur në litar në një mal të Skënderajt

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Mëngjesin e sotëm u raportua për gjetjen e një trupi të pajetë në një mal të Skënderajt.

Gazeta “Jepi zë” mëson se bëhet fjalë për një 48 vjeçar që ishte ushtar në luftën e fundit.

Burime brenda Policisë i kanë konfirmuar gazetës se bëhet fjalë për personin e quajtur Bekim Miftari, veteran i UÇK-së.

Gazetës i kanë konfirmuar se ai ishte luftëtar i UÇK-së në zonën e Drenicës.

Sipas informacioneve, 48 vjeçari u gjet i varur në litar në mal dhe nuk ka dyshime të tjera rreth vdekjes.

Duhet theksuar se trupi është dërguar për obduksion dhe së shpejti do të konfirmohet zyrtarisht shkaku i vdekjes.

Ndryshe, familjarët kanë thënë se ai do të varroset në fshatin Çubrel.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera