E dhimbshme: Këta janë dy të rinjtë kosovarë që vdiqën në aksident, ishin vetëm 22 dhe 23 vjeçarë

Zëri qytetar

Skandaloze: U renovua para rreth 1 muaji, por çahet sërish rruga në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Për mbi një vit, rruga magjistrale në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica kishte devijim, pas një rrëshqitje të madhe...

Ankohet punëtori i Trepçës: Sot më shërbyen narezak që i kishte dalë afati para...

Minatorët e Trepçës shërbehen në një kuzhinë të brendshme, për të cilën në përgjithësi janë të kënaqur me cilësi. Mirëpo...

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në afërsi të fshatit Piranë, ku humbën jetën dy të rinjë.

Siç mësohet, viktimat janë nga Krusha e Vogël, Sh. B. dhe A. Sh., ky i fundit kishte ardhur për pushime në vendlindje, ndërsa Sh.B. është djalë i vetëm i familjes.

Në raportin e policisë thuhet se rreth orës 23:40 min., ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet ndërmjet dy veturave lokale,ku si pasoje përveç dëmeve materiale pesë persona kanë pësuar lëndime trupore.

Dypersona nga të lënduarit të lindur në vitin 1998 dhe në vitin 1999 kanë mbetur të vdekursi pasoje e lëndimeve të rënda nga aksidenti.

Të fundit

Mjekja serbe vritet brutalisht nga i biri, u godit në trup e në kokë

Në faqen zyrtare të Shtëpisë Shëndetësore Bijeljina është publikuar një mesazh tronditës me rastin e vdekjes së një kolegeje. “E dashura jonë doktoreshë Dobrinka do...

Lajme të tjera