Djali dhe vajza bëjnë për spital babain në Mitrovicë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Mitrovica nuk po ndalet nga lajmet e trishta. Dje u raportua edhe një rast i dhunës.


Babai është sulmuar nga djali dhe vajza, shkruan “Jepi zë”.

Sipas raportit të Policisë, sulmi ndaj babit ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00, me ç’rast babai ka njoftuar Policinë.

E viktima ka pranuar tretman mjekësor pas këtij rasti.

Policia, duke konfirmuar rastin, kanë treguar se personat janë liruar në procedurë të rregullt.

“Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit ja liruar në procedurë të rregulltë”, thonë Policia.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera