Burri kosovar raporton se gruaja i ka ikur nga shtëpia para 2 ditësh, nuk e di ku ndodhet

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një burrë nga Fushë Kosova ka raportuar të martën në Polici se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia më 6 shtator dhe që atëherë nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Më  07.09.2021 një mashkull kosovar ka raportuar se, bashkëshortja  e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.”, thuhet në raport.

Rasti vazhdon të hetohet.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera