Arrestohet djali i Rifat Jasharit, rrahu ish të dashurën

Publikuar më:

Djali i Rifat Jasharit, Fazliu, ka rënë në prangat e Policisë së Kosovës.

Ai dyshohet se në orët e vona të mbrëmjes së kaluar ka rrahur ish të dashurën, shkruan “Jepi zë”.

Mediat raportojnë se Fazli Jashari u dërgua në mbajtje dhe ndaj tij pritet masa e ndalimit për 48 orë.

Policia nuk e ka konfirmuar rastin zyrtarisht.

është arrestuar djali i Rifat Jasharit, Fazli Jashari.

JU REKOMANDOJMË