Aksident i rëndë tek “Dudi Kërrshi”, motoristi bie në humnerë

Publikuar më:

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Mitrovicë të Veriut, ku një person ka dalë nga rruga.


Ai ishte me motor dhe ka humbur kontrollin, duke rënë në humnerë, shkruan “Jepi zë”.

Gazeta ka siguruar pamje nga momenti, ku shihen ambulancat dhe Policia.

I lënduari është dërguar në Spital, dhe nuk dihet për gjendjen e tij.

JU REKOMANDOJMË