Aksident trafiku në mes të qytetit të Mitrovicës

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një aksident është shkaktuar para pak minutash në mes të qytetit të Mitrovicës, më saktësisht në rrugën “Mbretëresha Teutë”.


Një dëshmitar i ka thënë “Jepi zë” se asnjë person nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale të automjeteve.

Në fotografitë e siguruara nga Jepi zë, shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalur policia.

Policia e Kosovës vazhdimisht po apelon që vozitësit të shtojnë kujdesin e tyre gjatë ngasjes, sidomos gjatë stinës së dimrit.

Ndryshe në Komunën e Mitrovicës janë shpeshtuar aksidentet e trafikut, ndërsa muaj më parë një i ri kishte humbur jetën në rrugën e Zhabarit.

- Reklama -

Të fundit

Kosovarja nën 16 vjeç lind fëmijë në QKUK, babai iku

Në repartin e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka lindur një vajzë nën 16 vjeç. Sipas raportit të Policisë e mitura është nga...

Lajme të tjera