Aksident në fshatin Lushtë, vetura rrotullohet dhe përfundon me 4 rrota përpjetë

Publikuar më:

Një aksident ka ndodhur rreth orës 1:30 në hyrje të Mitrovicës.


Sipas dëshmitarit nga vendi i ngjarjes, një veturë është vetaksidentuar, raporton “Jepi zë”.

Dëshmitari thotë se nuk e di nëse ka të lënduar, mirëpo vetura ishte dëmtuar mjaft shumë.

Siç edhe shihet në fotografitë e dërguara në adresë të “Jepi zë”, vetura ka përfunduar me rrota përpjet.

Duhet theksuar se aksidentet janë shtuar kohën e fundit në Mitrovicë, ndërkohë që Policia po bën thirrje për kujdes në trafik pasi ka nisur sezoni dimëror.

Pamje tjetër nga aksidenti:

JU REKOMANDOJMË