Aksident i rëndë në Suhodoll, rrotullohet vetura tek liqeni

Publikuar më:

Në mbrëmjen e kaluar ka ndodhur një aksident trafiku në Suhodoll, rrugës tek Liqeni.


Në vendin e ngjarjes, përveç policisë, kanë dalur edhe zjarrfikësit dhe ambulanca.

Sipas pamjeve, duket se aksidenti ka qenë i rëndë ndërsa të lënduarit janë dërguar për marrjen e ndihmës mjeksore.

Ende nuk ka informata për gjendjen e tyre shëndetësore.

JU REKOMANDOJMË