Aksident i rëndë në Kçiq: 4 vetura bëhen llom, 2 persona dërgohen në spital

Publikuar më:

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Kçiq të Madh.


“Jepi zë” mëson nga dëshmitarë se 2 persona janë të lënduar dhe janë dërguar në spital.

Dëshmitarët thonë se në aksident janë përfshirë 4 vetura.

Sipas pamjeve, një nga to ka goditur edge një mur që ndodhej buzë rrugës.

Ndryshe, duhet theksuar se aksidentet janë shtuar në rrugët e Mitrovicës, sidomos me nisjen e sezonit dimëror.

JU REKOMANDOJMË