Agim Bahtiri: I pikëlluar nga vdekja e Albertit, menjëherë jam nisur për në Kosovë

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

I tronditur nga vrasja e të riut, Albert Muja, ka mbetur edhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Përmes një postimi në facebook, Bahtiri i ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjes së të ndjerit, shkruan Jepi zë.

I pari i komunës ka njoftuar se me të marrë lajmin është nisur drejt Kosovës, dhe se do ta vizitojë familjen Muja për ngushëllime.

Postimi i plotë:

Me pikëllim të thellë mora lajmin se ka ndërruar jetë tragjikisht i riu, Albert Muja.

I shprehu ngushëllimet më të sinqerta familjes Muja.

Pasi që isha jashtë Kosovës, nuk pata mundësi të marrë pjesë në varrim. Por menjëherë jam nisur për Kosovë dhe nesër do ta vizitoj familjen Muja për kryeshëndosh.

Lutem që Allahu i madhërishëm ta shpërblej me xhenet Albertin.

AB

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera