31 vjeçari – babai i 3 fëmijëve vuan nga kanceri, familja kërkon ndihmë për operim e tij

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Familja kërkon ndihmë për operimin e 31 vjeçarit, vuan nga kanceri

31 vjeçari Albert Krasniqi nga Prishtina ka nevojë për ndihmë.

Ai vuan nga një sëmundje e rëndë, kancer në mëlçi dhe urgjentisht duhet t’i nënshtrohet një operacioni, për të cilin familja nuk ka mundësi financiare.


Familja Krasniqi kërkon ndihmë e qytetarëve zemërmirë, të cilët kanë mundësi sado pak të kontribuojnë në sigurimin e mjeteve financiare për operimin e 31 vjeçarit.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera