2 të lënduar nga aksidenti në rrugën e Zhabarit

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës, konkretisht në rrugën e Zhabarit.


Motoristi është përplasur për një veture.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë se në këtë aksident janë lënduar dy persona.

“Në aksident trafiku në Zhabar të Mitrovicës, dy persona të lënduar, të përfshira një veturë dhe një motoçikletë, të ndodhur para gjysmë ore”, ka deklaruar Zahiti.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera