U denoncua nga një grua për ngacmim, flet dentisti kosovar

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Dentisti Fehim Haliti nga “Dent Fix” është denoncuar për ngacmim seksual ndaj një kliente që kishte shkuar në ordinancën e tij për t’i mjekuar dhëmbët.

Teuta Gashi, 33 vjeçare ka deklaruar se është ngacmuar seksualisht nga dentisti në fjalë pasi ka shkuar të ai për disa vizita rresht për t’i bërë disa ndërhyrje në dhëmbët e saj.

Ndaj akuzave të 33-vjeçares ka reaguar “dentisti i estradës” Fehim Haliti, duke i quajtur përpjekje të ulëta dhe dashakeqe në përpjekje për t’ia dëmtuar imazhin.

Ai më tej në reagim bën të ditur se do të ngre padi ndaj qytetares Teuta Gashi, ku sipas tij ka tentuar t’i shantazhojë përmes inskenimeve siç i quan të trilluara.

“Drejtësia do të merret me shpifjet e shantazhet e ‘qytetares’ që dështoi të na shantazhojë”, thuhet ndër të tjera në reagim.

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera